Mesfushori i Atalanta-s kthehet te dueli Ibra-Zapata dhe poston videon “tallëse” në Twitter

Marten de Roon, lojtari i Atalanta, është rikthyer në ndeshjen Milan-Atalanta në “San Siro” dhe për t’i dalë në mbrojtje shokut të ekipit Duvan Zapata që pati një debat me Ibrahimovic, i cili iu përgjigj kolumbianit (“kam shënuar më shumë gola unë në karrierë se t’i ndeshje”) ka postuar në adresën e tij në Twitter një video…

Mesfushori holandez, në fakt, e nisi me debatin e Ibrahimovic me Zapata duke vazhduar më pas me golat e Atalanta-s dhe mbishkrimin “postim video dhe fshije”…

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu