Mesazhi i klubit pas humbjes, Tonalit nuk i del inati: “Pashë gjithçka…”

Në kanalin e tyre në Twitter, Milan shprehu komplimentet për lojtarët dhe tifozët për paraqitjen e mirë kundër Atletico Madrid, pavarësisht – mbi të gjitha për shkak të gabimeve të gjyqtarit dhe VAR – se nuk u shndërrua në pikë në renditje:

“Krenarë për performancën, do të jetojmë netë më të gjata me fat”.

Në fund të ndeshjes, Sandro Tonali foli me mikrofonat e Mediaset dhe u duk mjaft i revoltuar per episodin final:

“Isha në linjë dhe pashë prekjen me dore te Lemar para se topi te ndalonte te krahu i Kalulu.

Në shikim të parë mendoj se prekja e Lemar ishte para prekjes së Kalulu, dua ta shoh përsëri në TV. Por shkoi në këtë mënyrë , nuk mund të kthehemi mbrapsht tani”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu