Merr shtyse plani B per pankinen. Takim ne Londer mes paleve.

Midis qendrimit te Piolit dhe ardhjes se Rangnick, hija e Marcelino rishfaqet per stolin e Milanit.

Sipas te perditshmes “Repubblica “, numri nje i kuqezinjve Paul Singer eshte takuar me trajnerin spanjoll ne Londer muajt e fundit.

Nje takim balle-perballe qe ndodhi para urgjences se koronavirusit ne te cilen pronari i fondit Elliott ka hetuar terrenin per te sjelle ish teknikun e Valencias ne Milano. Marcelino do te perfaqesonte nje plan rezerve per ndryshimin ne pankine ku Rangnick do te arrinte ne Milano vetem si drejtor sportiv i cili do te ishte pergjegjes per merkaton.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu