Merkato: Simic drejt Frosinone?

Merkato e kuqezinjve ka hyre ne ditet e saj te nxehta, jo vetem Piatek objektivi kryesor per sulmin por drejtuesit po mendojne dhe per daljet.

Njeri prej tyre eshte Stefan Simic, mbrojtesi i cili nuk po gjen hapesirat e duhura ne skuadren kuqezi po kerkon nje skuader ku mund te luaje me shume. Para pak minutash ne zyrat e Casa Milan ka hyre Stefano Capozucca drejtues i Frosinone i cili kerkon sherbimet e lojtarit, bisedimet vazhdojne dhe lojtari mund te levize nga Milano qe kete merkato janari!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu