MERKATO “NXEHTË”, MILAN FUTET NË LOJË EDHE PËR CAVANIN

Milan thuhet se ka rreshtuar disa alternativa të mundshme për Zlatan Ibrahimoviçin pasi saga në lidhje me rinovimin e tij vazhdon të tronditet.

MilanNews po raporton se si propozimi i paraqitur nga Milano është ai që ata e konsiderojnë të drejtë dhe gjithashtu domethënës me 6 milionë euro në total për një lojtar 39 vjeç gjatë sezonit të ardhshëm, por suedezi ende dëshiron 7 milionë euro, përcjell ORAinfo.

Ai po luan top të fortë duke e ditur që menaxheri ka vendosur gjithçka mbi të, por pritet që situata të zgjidhet më shpejt se kjo.

Prandaj, Milano është detyruar të ekzaminojë disa plane potenciale rezervë në rast të një ndarjeje midis palëve, të cilat askush nuk po shpreson ose nuk i pret.

Edinson Cavani është në krye, por ka kërkesa të konsiderueshme sa i përket pages.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu