Merkato ne dalje per kuqezinjte!

– Raiola nuk po kerkon me largimin e Donnarumma nga Milan paga e tij e larte prej 6 mln€ ne sezon eshte e larte, Liverpool drejt Allison te Romes..

– Atletico Madrid shume prane sulmuesit anesor te Monaco Lemar, Suso nuk eshte me objektiv i tyre, ne loje mbetet Napoli per momentin..

– Mirabelli largon shkembimin Andre Silva-Falcao dhe deri me sot asnje oferte prej 40 mln€ per sulmuesin Portugez qe te beje te mendohen drejtuesit e Milan.. per momentin mbetet edhe pse Gattuso kerkon nje bomber ne sulm..

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu