Merkato: Milan syte nga Jao Felix e ardhmja futbollit portugez!

Ne Portugali i therrasin Rui Costa per shkak te ngjashmerise me yllin portugez. Jao Felix eshte talenti rradhes ne Portugali, Milan dhe Arsenal jane ne gjurmet e mesfushorit dhe ne vere pritet te jete nje duel i vertete.

Klauzola eshte nje pengese gati 60 mln euro, por ne Portugali jane te sigurte qe dhe me nje shume prej 40 mln eurosh talenti mund te levize nga Benfica!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu