MERKATO/ Milan në kërkim të zëvendësit të Ibrahimovic

Me rinovimin e Zlatan Ibrahimovic, sulmi i Milanit mund të konsiderohet I kompletuar.

Pritet ende rinovimi, i cili akoma duhet të arrijë në javët në vijim.

Sidoqoftë, Stefano Pioli mund të kërkonte nga klubi një sulmues rezervë për suedezin.

Dhe alternative është. Kuqezinjtë po mendojnë për Patrik Schick.

Laipzig nuk ka pranuar që ti japë Romës 25 milionë euro për të.

Sulmuesi do të rikthehet në Itali dhe do të presë ofertat në adresë të tij, pasi Roma nuk ka ndërmend ta mbajë.

Javët në vijim do të përcaktojnë nëse do të ketë levizje për të. /milanclubalbania.al/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu