Merkato Milan interesohet per Sensi!

Milani interesohet per Stefano Sensin mesfushorin e Sassuolos. Sipas mediave italiane Gattuso ka dhene OK per transferimin e tij. Leonardo eshte duke punuar per nje transferim te tij ne Milano si huazim me te drejte blerje. Sassuolo kerkon rreth 25 milione euro per mesfushorin i cili eshte grumbulluar se fundmi dhe nga Roberto Mancini ne skuadren axurre. Gjithashtu Milani eshte i interesuar edhe per mesfushorin tjeter Duncan per te cilin ka interes edhe nga Juventus dhe Inter.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu