MERKATO/ Inzaghi kërkon lojtarin e Milanit

Skuadra e Beneventos, arriti të kalojë në Serinë A italiane falë drejtimit të trajnerit Pippo Inzaghi.

Inzaghi ka filluar të mendojë për objektivat që tani, ku i ka vënë syrin futbollistit të Milanit, Giacomo Bonaventura. 

30-vjeçari po luan sezonin e fundit me Milanin dhe drejtuesit e kuqezinjve kanë vendosur të mos ia rinovojnë kontratën.

Ditët në vazhdim do të përcaktojnë edhe të ardhmen e lojtarit./milanclubalbania.al/

Giacomo Bonaventura, Filippo Inzaghi Milan Milano 22-02-2015 Stadio Giuseppe Meazza – Football Calcio Serie A AC Mailand vs AS Cesena PUBLICATIONxNOTxINxITAxFRAxSUI giuseppexceleste Giacomo Bonaventura Filippo Inzaghi Milan Milano 22 02 2015 Stadio Giuseppe Meazza Football Calcio Series A AC Milan vs AS Cesena

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu