MERKATO/ Ibrahimovic, kontratë menaxheri. Cila është idea e Milanit

200801 Zlatan Ibrahimovic of Milan celebrates during the Serie A match between Milan and Cagliari on August 1, 2020 in Milano. Photo: Daniele Buffa / Bildbyran fotboll football soccer serie a cagliari milan bbeng jubel PUBLICATIONxNOTxINxSWExNORxAUT Copyright: DANIELExBUFFA BB200801BB521

Zlatan Ibrahimovic do që të qendrojë te Milani dhe “Po-ja” përfundimtare duhet të vijë së shpejti.

Të gjithë e kanë vënë re se sa suedezi është akoma i vendosur për fatin kuqezi dhe të rinovojë nuk mund të jetë veçse zgjedhja më e mirë.

Drejtuesit e Milan mund të kenë që tani gati një kontratë prej menaxheri, një modul me shumë bonuse të lidhura me objektivat, që mund ta çonin të fitonte rreth 7 milionë euro.

Ibrahimovic tek Milan ndihet si në shtëpi dhe Milani nuk bën dot pa të.

Aq sa sa po të “varë këpucët në gozhdë“, suedezi mund të rrijë në orbitën kuqezi dhe edhe për ketë do të ketë folur me Maldinin dhe Massara-n.

Së shpejti do të njohim të gjitha detajet e një historie dashurie që duhet medoemos të vazhdojë./milanclubalbania.al/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu