Merkato: Gattuso na duhen lojtare me kualitet!

Ne merkaton e ardhshme do te synojme te marrim lojtare me kualitet, mos prisni te vijne 20-30 lojtare na duhen lojtare qe te na japin nje ndihme me shume.

Nga Suso dhe Calhanouglu pres me shume, Suso eshte nje lojtar qe e do topin gjithmone ne kembe, ndersa une dua te jete me prane portes. Do te beje te pamunduren te mos largohet nga Milan..

Calhanoglu? Mund te bej rolin e Pirlos ka teknike dhe fantazi por tani nuk kemi kohe per eksperimente, me goditje qe zoteron turku duhet ta shkatarroje porten.. – ka folur sot Gennaro Gattuso ne prag te sfides kunder Torino neser ne darke!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu