Merkato: Gattuso jep ok per Depay!

Ne Casa Milan po mendojne qe tani per te ardhmen, nje nga lojtaret qe Gattuso ka dhene ok deri tani per te negocionuar eshte Memphis Depay.

Sulmues krahu i Lion ku kete sezon ka shenuar 15 gola dhe 10 asist ka nje cmim prej 40 mln eurosh, shume qe Milan duhet te shpenzoje nese kerkon ta beje te vetin ne sezonin e ri.

 

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu