Merkato Caldara drejt Milan?

Agjenti Riso i lojtarit te Juventus Caldara eshte duke u takuar me drejtues te Juventus per nje transferim te mundshem te mbrojtesit ne Milano.
Milan kerkon shkembim me Bonucci dhe e vlereson Bonucci me shume, te kunderten gje ben dhe Juventus duke e vleresuar kartonin e Caldara me shume se Bonucci, nderkohe Juventus ne kembim te Bonucci kerkon te fuse Higuain por Leonardo nuk pranon per drejtuesin kuqezi Higuain eshte ceshtje tjeter.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu