Merkato: Antonelli largimi pare i nje serie te gjate!

Sipas Tuttosport sot ne te perditshmen e saj flet dhe per largimet e para nga kuqezinjte per sezonin e ardhshem.

Njeri prej tyre eshte dhe Luca Antonelli i cili dhe pse ka nje kontrate deri me 2019 nuk hyn ne planet e kuqezinjve per sezonin e ardhshem, per kete arsye Mirabelli ka rene dakort me anesorin e Sampdoria Ivan Strinic i cili do te jete zevenduesi i tij.

 

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu