Mediat italiane sot!

Gazzetta dello Sport: Sot mund te mbyllet akordi midis Genoa dhe Milan per Piatek, huazim me te drejte blerjeje per 40 milion euro. Fair Play Financiar respektohet me largimin e Higuain drejt Chelsea.

Corriere dello Sport

Corriere dello Sport: Polaku i kushtoj Genoas 4 milion euro vlera e tij u dhjete fishua per 6 muaj. Piatek do ti kushtoje kuqezinjve 40 milion euro dhe tratativa mund te mbyllet qe sot, Higuain drejt rikthimit te Sarri!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu