“Me Theon e mbylla, kam kaluar një periudhë të keqe, tani…” Zyrtarizohet divorci i çiftit

Zoe Cristofoli dhe Theo Hernandez janë ndarë zyrtarisht!

Lajmi kishte qarkulluar për javë me radhë, por vetëm tani influencer dhe tatuazhistja 26-vjeçare ka konfirmuar shkëputjen me futbollistin e Milanit.

“Tani nuk është si çdo person që më sheh… jam beqare!”, tha Zoe.

Cristofoli më pas shtoi: “Unë kam shumë miq në botën e futbollit … por nuk jam e fejuar”.

Një mënyrë për të mbajtur larg thashethemet dhe keqkuptimet në të ardhmen. Sot modelja dëshiron t’i përkushtohet punës dhe afeksioneve të saj më të dashura.

Zoe nuk u fshehu ndjekësve të saj se kaloi një periudhë vërtet të keqe, e lidhur me ndarjen me mbrojtësin e Milanit.

“Mos më shkruani për gjëra private, ti e di që nuk përgjigjem. Kam zgjedhur t’i mbaj private disa gjëra posaçërisht për kohën shumë të keqe që kam kaluar. Unë thjesht dua të jem e lumtur dhe të ndihem mirë ”, tha ajo.

Dhe pastaj përsëri: “Sepse të gjithë meritojmë të jemi të lumtur. Respekt, dashuri, vlera: për mua kuptimi i jetës! Gjithmonë përpara!”.

Asnjë koment nga Theo Hernandez, i cili u takua me Zoe një vit më parë falë miqve të përbashkët.

Menjëherë marrëdhënie serioze, e plotë me prezantime familjare, intervista në çift dhe madje edhe një përpjekje për të hyrë në programin MTV Cribs Italia ku sportisti dhe ish-e dashura tani treguan shtëpinë e tyre për publikun. arsyet e pushimit.

Madje, shumë tifozë ia vendosën uljen në rendiment Theo Hernandez pikërisht pas lidhjes me Zoe dhe pikërisht çlirimi nga ajo së fundmi rriti performancën e Theos! Ndoshta vetëm aludime por…

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu