Me ne fund nje sulmues per Milanin!

Pas shume vitesh mund te themi qe Milan gjeti sulmuesin e duhur Gonzalo Higuain. Nje sulmues qe di te shenoje ne cdo pozicion te luaje per skuadren dhe te krijoje hapesira per mesfushoret.

Leonardo eshte duke punuar per nje sulmues krahu dhe nese vjen atehere mund te themi qe Milan eshte i kompletuar bashke me Bakayoko qe neser mund ti bashkohet kuqezinjve – shkruan Gazzetta dello Sport sot ne te perditshmen e saj!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu