“Me 4-6 pikë i keni për titull”, parashikimi i komentatorit!

Pas një udhëtimi triumfal, Milani pësoi një pengesë të vogël kundër Parma dhe Genova por sot u kthye te suksesi ndaj Sassuolo jashtë fushe, me dy golat e Leao dhe Saelemaekers.

Gazetari dhe komentatori i “Sky Sport”, Riccardo Trevisani, përpara se të luhej ndeshja, bëri parashikimin e tij edhe në gjendje emergjence te kuqezinjtë.

“Duke pasur parasysh mungesat e rëndësishme, nëse Milani del me 4-6 pikë nga ndeshjet kundër Sassuolo dhe Lazio, ata janë gati të luftojnë për Scudetto”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu