MCA organizon Olimpiacos vs Milan!

Milani vjen me prane se kurre!

Milan Club Albania organizon udhetimin e rradhes per te ndjekur skuadren e zemres ne Athine ne sfiden decisive per Europa League ndaj Olympiacos ne 13 dhjetor!

Olympiacos – Milan 13 dhjetor ora 21:00

Nisja do te behet nje dite para ndeshjes ne date 12 dhjetor ne mengjes nga Tirana me minibus komod. Mberrijme ne Athine rreth ores 16:00. Kohe e lire per te shetitur ne Athine.Te nesermen 13 dhjetor dita e ndeshjes, te gjithe sebashku si grup do ti bashkohemi Curva Sud ne stadium dhe do te jemi ne nje sektor me ta ku do te perkrahim skuadren e zemres. Diten e neserme ne 14 dhjetor nisemi drejt Tiranes.

Udhetimi kushton 180€ dhe perfshin:

-Udhetimi me minibus drejt Athines.
-Hoteli per 2 nete ne Athine.
-Bileta e ndeshjes ne sektorin e Milanistave.

Vendet jane te limituara!

Per kontakt: 0695300970.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu