Mbyllet takimi 4 orë mes agjentit të Calhanoglu dhe Milanit! Maldini niset drejt Xhenovas

E ardhmja e Hakan Calhanoglu sot ka pasur një episod të rëndësishëm pasi në Milano u zhvillua një mbledhje tepër e rëndësishme.

Sipas asaj që u mësua nga Antonio Vitello, dërguar në Casa Milan për MilanNews.it, takimi midis Gordon Stipic, agjentit të Calhanoglu dhe menaxhmentit të Rossonerëve për rinovimin e mesfushorit sulmues turk sapo ka përfunduar.

Kishte një fjalim të përzemërt dhe konstruktiv midis palëve, i cili do të pasohet nga takime të tjera për të kërkuar një mirëkuptim, filtron dëshirën për të gjetur një zgjidhje.

Takimi zgjati 4 orë në fund të së cilës Maldini dhe Massara u nisën për në Genova, ku numri 10 kuqezi do të jetë i zënë sonte me pjesën tjetër të ekipit kundër Genoas së Rolando Maran.

Kontrata e ish-futbollistit të Leverkusen skadon në qershor 2021 dhe ende nuk është arritur marrëveshja e rinovimit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu