Mbyllet sfida Milan 4-1 Verona!

Eshte mbyllur sfida Milan-Verona me rezultatin 4-1 ne favor te kuqezinjve. Nje ndeshje e dominuar nga Milani. Golat jane shenuar nga Calhanoglu dhe Cutrone ne pjesen e pare dhe me Abaten dhe Borinin ne pjesen e dyte. Nje ndeshje shume e mire para finales se Kupes te merkuren ndaj Juventusit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu