Mbyllet ne barazim sfida Atalanta vs Milan

Mbyllet ne barazim sfida midis Atalanta dhe Milan. Milan kaloi e para ne avantazh me Kessie ne pjesen e dyte me pas Atalanta mbetet me 10 lojtare kur Toloi del me kartonin e kuq.

Dukej gjithcka e lehte deri ne momentin qe Montolivo del me karton te kuq dhe barazohet numri lojtareve. Ne minuten e 92 barazon Atalanta dhe gjithcka mbyllet ne barazim dhe Milan mban vendin e 6 ne renditje.

javen e ardhshme Milan pret Fiorentina ne shtepi.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu