Mbyllet ne barazim ndeshja ne Cagliari!

Mbyllet ne barazim transferta ne Cagliari per kuqezinjte te cilet e nisin shume keq ndeshjen duke kaluar ne dizavantazh shume shpejt dhe duke pesuar dhe disa aksione te tjera ku mund te merrte dhe golin e dyte.

Vetem pas minutes 20 Milan fillon te luaje dhe te jete me i rrezikshem me Bonaventura dhe Calhanoglu.

Ne pjesen e dyte vjen barazimi me ane te Higuain i cili shenon golin e pare ne Seria A me fanellen kuqezi, Milan kerkon deri ne fund golin e fitores por pa e gjetur ate!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu