Mbyllet ne barazim miqesorja Milan vs Man Utd

Eshte mbyllur ne barazim ndeshja miqesore midis Milan dhe Man Utd. Te paret kaluan ne avantazh te kuqte e Mourinhos me Sanchez me pas vjen barazimi i Suso po ne pjesen e pare.

Pjesa e dyte me shume zevendesime mbyllet pa gola dhe u deshen 26 penallti te vendoset fituesi i cili ishte Manchester United me rezultatin 8-9. Duhet thene se Reina priti 4 penallti dhe po vete shenoi nje tjeter. Paraqitje e mire e kuqezinjve te cilet ndeshjen e rradhes e luajne kunder Totenham!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu