Mblidhet sot Asambleja e pergjithshme, Fasone ja plani!

Sot eshte mbledhur ne Casa Milan Asambleja e Pergjithshme. Pas saj Fasone ka folur per mediat italiane:
Nuk ka dhe sdo te kete asnje problem, Elliot do te ndihmoje klubin dhe do te kete te drejten nese do jete nevoja te hyje ne Klub si aksioner.
Merkato e ketij sezoni do te jete ndryshe nga ajo e sezonit te kaluar, do te vijne lojtare qe kane me shume eksperience kete vit.
Nuk kemi nevoje aspak te shesim per arsye buxheti dhe bilancesh. Milan nuk ka nevoje te ule kufirin e pagave per lojtaret, vetem keshtu mund te jete i hapur per lojtare te medhenj – eshte shprehur Administratori pergjithshem Marco Fasone sot ne Casa Milan!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu