Max Meyer i ofrohet Milanit!

Max Meyer mesfushori i talentuar i Shalke 04 i eshte ofruar Milanit. Ndermjetesi i tij Fabio Parisi ka qene sot ne Casa Milan ku i ka ofruar drejtuesve kuq e zi mesfushorin Meyer i cili eshte ne skadence kontrate me Shalke 04. Ndermjetesi ka kerkuar per lojtarin rroge 4-5 milione euro ne vit, 5-6 milione euro ne rast transferimi si dhe 3 milione euro komision.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu