Materazzi: Ibrahimovic lojtar i madh por jo ne nivelin e Messi dhe Ronaldo. Ndersa Balotelli..

Ne nje live ne instagram me shokun e tij Sebastian Frey nder te tjera ka folur dhe per ish shoket e tij te skuadres Ibrahimovic dhe Balotelli.

Ibrahimovic? Ibra eshte nje lojtar i madh por jo ne nivelet e Messi dhe Ronaldo..

Balotelli? Eshte numri 1 djale i mire pavarsisht se ndonjehere e tepron. Kur erdhi nje dite ne dhomat e zhveshjes me corapet e Milan isha gati ta rrifja por e dua shume eshte ende nje femije. Ne stervitjen e pare te Inter kerkoi te me fuste topin per shalesh por nuk ja arriti, nderkohe bashke me Cordoben ja treguam vendin mire atij.. – eshte shprehur Marco Materazzi!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu