Massara habit para gazetarëve: Aurier nuk është objektivi ynë

Frederic Massara, si Paolo Maldini dhe Ivan Gazidis, u është përgjigjur pyetjeve të gazetarëve të pranishëm në Milanello në diten e parë të stërvitjes së skuadres.

Ai ka befasuar jo pak rreth futbollistit Serge Aurier.

Massara ka thënë se Aurier nuk është objektiv i kuqezinjve.

Zërat e merkatos rreth Serge Aurier:

“Në këto momente na japin shumë emra, disa realistë e të tjërë jo.

Ai është futbollist shumë i mirë, por nuk janë kushtet për të menduar për të.

Nuk është një objektiv tani”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu