Masara-Maldini vezhgojne Gaston Pereiro

Sipas asaj qe shkruan Gazzeta Dello Sport, dyshja Maldini-Masara kane kontaktuar me agjentin e lojtarit te kombetares se Uruguait Gaston Pereiro. Oferta eshte 15 milion euro per lojtarin qe luan si mesfushor ose sulmues krahu. Kontrata skadon ne 2020 dhe prandaj marreveshja shihet si pozitive.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu