Marotta nuk e llogarit Napolin: “Kanë merita, por frika ime janë Milan dhe Juventus për një arsye”

“Nuk është e lehtë të qëndrosh gjithmonë në nivele të caktuara, ne shihemi si kampionë për t’u mposhtur dhe gjithmonë marrim pjesë për të fituar. Por ndërsa luftojmë me klubet e tjera të mëdha, është e vështirë të jemi të sigurt për atë që do të ndodhë”

Kështu flet drejtori ekzekutiv i Interit, Beppe Marotta drejtpërdrejt nga skena e Festivalit Trento Sport:

“Tani është e parakohshme për të bërë parashikime, kam frikë nga Milani dhe Juventusi sepse ata kanë një kulturë fitoreje, por ne gjithashtu i japim merita Napolit që tani është atje përpara”.

“Osimhen? Para së gjithash ishte një operacion shumë i shtrenjtë për Napolin, por ai nuk ishte një i huaj kështu që është normale që shumë klube i kishin vënë sytë atij. Ne e njihnim atë, por tashmë ishim të mbuluar në rol “.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu