Mark Hateley Cavani sulmuesi duhur!

Luajti me Milan nga viti 1984 deri me 1987, Mark Hateley kujtohet dhe sot nga tifozat kuqezi per ate gol ne derbi kunder Inter.

Ne nje vizite sot ne Casa Milan ka folur per Milan TV :

– Kam folur me Baresi dhe milani sotem ka nevoje per nje sulmues te madh.. Emri duhur? Besoj se eshte Cavani lojtar i madh qe e njeh Seria A shume mire..

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu