Marek Hamšik pershendet Pepe Reina!

Marek Hamsik, kapiteni i Napolit, nepermjet Instagram, pershendet Pepe Reina, i cili në fund të sezonit do të largohet nga klubi Napolitan dhe do të shkojë në Milano: “Pepe ishte një shok i shkëlqyeshëm. Një nga më të mirët me të cilët kisha kënaqësinë të luaja. Një njeri i vërtetë dhe një udhëheqës i vërtetë.Do të uroj fat për aventurën tënd të re.
Faleminderit për të gjitha këto vite me ty dhe me këtë fanelle. Ne shokët e tu dhe ky qytet nuk do t’ju harrojë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu