Mandzukic? Te shohim nese ka deshire te vazhdoje akoma me ne..

Kroati Mandzukic eshte sulmuesi qe Milan interesohet dhe kerkon ta marre per sezonin e ardhshem, por per kete ceshtje ka folur dje Administratori Juventus Marota:

Mandzukic? Te shohim nese ka deshire te qendroje akoma me ne.. – eshte shprehur Marota pasi lojtari ka shprehur deshiren per tu larguar dhe kerkon me shume hapesira!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu