Manchester United niset drejt Italisë pa Cavani! Rikuperohen 4 lojtarë

Sipas asaj që u komunikua nga Manchester United në faqen e saj zyrtare, ka azhornime për lojtarët në dispozicion të Solskjaer për ndeshjen kundër Milanit.

Edinson Cavani që ishte gati për të luajtur, ashtu si Rashford, Pogba, Van de Beek dhe De Gea, pësoi një ridëmtim në seancën e fundit të trajnimit para se të hipte në fluturim në aeroportin e Mançesterit.

Uruguajani tani do të mbetet në Angli së bashku me Eric Bailly, i cili gjithashtu nuk është i disponueshëm, bashkë me Martial.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu