Maldini: Pse i thashe jo drejtuesve te rinj..

-Pse i thashe jo drejtuesve te rinj? Sepse une kerkoj nje pozicion me pergjegjesi, nuk doja te isha thjeshte nje figure te Milan dhe per karrieren qe kam kaluar aty doja te dicka qe ja vlen.. -eshte shprehur ish kapiteni ne lidhje me refuzimin ndaj drejtuesve te Milan per rolin e tij!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu