Maldini nje ide per drejtuesit e Milanit e kam..!

Pasi mori nje tjeter cmim sot Paolo Maldini ‘Rosa Camuna 2018’ ish kapiteni ka folur serish per situaten jo te mire qe po kalojne kuqezinjte ne raport me drejtuesit.

– Ne jete ka ulje dhe ngritje po ashtu dhe ne sport eshte e njejta gje.. Drejtuesit e Milan ne veshtiresi? Te them te drejten nje ide e kam dhe e kam krijuar, por te shohim si do rrjedhin ngjarjet.. eshte shprehur ish kapiteni kuqezi Paolo Maldini!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu