Maldini na mungon akoma dicka, por jemi ne rrugen e duhur!

– Do te na duhet kohe per tu rritur por shpresojme qe ta bejme ate ne kohen me te shkurter te mundeshme. Na mungojne disa lojtare dhe kapercimi i mentalitetit. Champions? Ne besojme, ekipi gjithashtu duhet te besoje, ne i kemi mundesite per ta arritur.

Mos te harrojme te kaluaren me zhgenjime, fakti i besueshmerise nuk rrjedh vetem ne idete e tona te çmendura por edhe nga vlera reale e lojtareve. Ndeshjet si kjo perballe Atalantas i ndodhin çdo ekipi, perveç Juventusit, nuk eshte se te tjerat po luajne mire. Ne jemi ne nivelin e te tjerave, ne jemi sigurisht.”

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu