Maldini Milanit i duhet kohe per te bere hapin e madh..

Intervistuar sot nga Tuttosport Paolo Maldini ka folur dhe per drejtuesit e Milan:

– I duhen kohe per te bere hapin e madh,  qe te bejne fituese nje skuader normale. Milan e ka patur gjithmone kete mentalitet qe tani e ka humbur disi rruges.. ndryshe eshte me Juventus e cilan ka te njejtin President dhe arrin te mbaje kete ritem gjithmone..

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu