Maldini lumturon tifozët mbi Bakayoko dhe merkaton!

Former AC Milan player Paolo Maldini looks on ahead the Serie A 2018/2019 football match between AS Roma and AC Milan at stadio Olimpico, Roma, February 3, 2019 Foto Andrea Staccioli / Insidefoto

Para miqësores Milan-Monza, Paolo Maldini foli me Mediaset gjatë Tg5 duke u ndalur te mungesa Berlusconi-Galliani por edhe merkato!

“Sa keq që mungojnë presidenti dhe Galliani! Uroj që të shërohet, ai është një shkëmb. Galliani ndihet keq që nuk ndodhet këtu, sepse janë skuadrat e zemrës së tij”

Për djalin e tij Daniel: “Ai tashmë ka luajtur dy ndeshje në Serie A, emocionet kanë kaluar. i takon të konsolidojë pozicionin e tij në ekipin e parë dhe të përpiqet të gjejë hapësirë”.

Bakayoko dhe merkato: “Ka shumë mundësi. Realizuam prioritetet përpara se të hapej merkato. Tani mund t’i bëjmë gjërat me qetësi. Nëse mund ta përmirësojmë skuadrën aktuale, do ta bëjmë”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu