Maldini jam i hapur per Milanin!

I intervistuar nga Premium Mediaset ne Rusi aty ku ndodhet per nje event ish kapiteni kuqezi Maldini eshte shprehur keshtu:

  • Nuk jam kontaktuar ende nga Milan por une jam i gatshem te flas per nje rikthim te mundshem me kedo..
  • Gattuso? Nuk e prisja te behej trajner, por vertetoi se eshte nje trajner i zoti dhe se e njeh shume mire ate profesion, fati i tij i mire eshte se ka patur trajnere te zote ne karrieren e tij futbollistike..

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu