Maldini Gattuso nje surprize pozitive!

Gattuso ishte nje surprize e bukur, ka treguar qe eshte nje trajner i pergatitur dhe eksperienca si trajner i ka bere mire.

Pastaj ka patur fatin te kete trajnere te pergatitur gjate karrieres se tij te Milan dhe Rino ka treguar qe eshte trajner me personalitet – ka folur Paolo Maldini per portalin Goal

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu