Maldini e thotë “troç”: Ibra, pjesë e projektit

Paolo Maldini ka folur rreth së ardhmes së Milanit dhe suedezit Zlatan Ibrahimovic.

Maldini në një deklaratë ka thënë se sulmuesi, është pjesë e rëndësishme e projekteve të kuqezinjve.

“Ne kemi ndërtuar diçka të madhe këtë sezon dhe duhet t’i japim qendrueshmëri. Ibra është pjesë e projektit.

Nuk do të jetë e lehtë, por kemi synim ta mbajmë. Kemi shumë lojtarë të rinj që mund të rriten krah Ibrahimovic”, ka thënë Maldini./milanclubalbania.al/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu