Maldini Donnarumma po vuan nje vit polemikash!

Gjate intervistes se tij sot Paolo Maldini ka folur dhe per ceshtjen Donnarumma:

– Ne jete kam mesuar se nqs nuk i jeton dhe je ne brendesi te ngjarjeve veshtire  te kuptosh realitetin, keshtu eshte dhe ceshtja Donnarumma.. por gjithsesi komunikimi eshte shume i rendesishem dhe gabime ka patur nga te dyja palet mendoj.

Nuk e di se ku mund te coje kjo gjendje keshtu, Gigio eshte nje talent nje djale i forte dhe premtues dhe te vjen keq qe nje pjese e tifozerise e konteston..

Qetesia e tij kur e kontestonin me bente shume pershtypje duke ditur presionin qe te jep San Siro pasi une e kam perjetuar vete, besoj se tani Donnarumma po vuan nje vit me polemika dhe gabimet nuk i tolerohen.. – ka folur ish Kapiten Maldini per ceshtjen Donnarumma!

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu