“Maldini dhe Massara po japin sinjalin e madh duke vendosur Milanin përpara të gjithëve. Do ta shihni që…”

Christian Brocchi, ish-futbolisti kuqezi dhe trajneri i sezonit të kaluar te Monza, foli drejtpërdrejt në kanalin Twitch të Milanit duke u ndalur edhe te projekti kuqezi dhe figurat e Maldinit dhe Massara-s:

“Brocchi lind, kampion bëhesh. Kjo është një frazë e bukur që më shoqëroi te Milani dhe që ka sjellë shumë mirë. Do të mbetet gjithmonë në mendjen time”.

Projekti i Milanit: “Besueshmëria e Paolo, e ndihmuar nga Massara, është një vlerë e shtuar.

Ata po japin një sinjal të rëndësishëm duke e vendosur Milanin përpara lojtarëve.

Pioli ka bërë një punë vërtet të rëndësishme, ekipi është rritur që kur ai erdhi.

Puna që ata bënë ishte e rëndësishme, ata do të vazhdojnë ta bëjnë, kanë edhe më shumë përvojë, jam i sigurt se e mira e Milanit do të paraqitet gjithmonë ashtu siç po bëjnë”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu