Machin: Andre Silva ka ndryshuar raportin me golin, por ndodh!

Pablo Machin trajneri i Sevilla ka folur ne konferencen per shtyp ne prag te sfides ne Europa League, nder te tjera ka folur dhe per Andre Silva dhe per momentin qe po kalon:

Andre eshte duke bere ate qe ka bere gjithmone, vetem se ka ndryshuar pak raportin me golin. Por qe kjo gje i ndodh te gjithe sulmuesve dhe nuk jam i shqetesuar. Jam i shqetesuar per Andre Silva ashtu sic jam per te gjithe lojtaret e tjere.. – eshte shprehur trajneri i Sevilla.

Duhet kujtuar se Andre Silva nuk po kalon nje moment te mire duke shenuar vetem 4 gola ne 4 muajt e fundit dhe blerja e tij nga klubi spanjoll nuk eshte me aq e sigurte sa ishte ne muajt e pare te sezonit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu