Luca Serafini do preferoja Halilovic tani!

– Te gjithe e shikojme se Calhanoglu nuk eshte me ai lojtar qe pamë sezonin e kaluar, por problemi eshte se Gattuso nuk ka as alternativa. Por nese do te vendosja une do te preferoja Halilovic ne vend te turkut, lojtar me i gjalle dhe te kombetarja e U21 te Kroacis luan gjithmone – eshte shprehur Luca Serafini per Milan TV.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu