Luca Lucci Capo Curva Sud sulmon lojtaret!

“Derbi luftohet, jep gjithcka, peshtyhet gjak ne fushen e lojes me pas dhe mund te humbasesh..

Mbreme Asgje!! Turp!! Turp per ju dhe per ato qe ju fusin ne fushe, dhe ato qe ju bejne te hyni ne fushe me kete mentalitet.

Nuk ka falje! Duhet te keni respekt per ato tifoze qe nuk flejne gjume per ju, per ato qe behen 4-sh per koreografit dhe atyre qe i ka ikur zeri per tju inkurajuar ju ne stadium..

Sigurisht per ato qe e duan Milanin punen e tyre e bejne gjithmone pavarsisht gjithckaje.. dicka qe ta kerkosh te ju eshte vetem nje enderr..

Luca Lucci (Capo Curva Sud) 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu