LUANI U LIRUA NGA KAFAZI! “Po vij për të gjithë ju…”

Zlatan Ibrahimovic është shëruar! Me një komunikim në rrjetet sociale, gjiganti suedez që ndodhej prej 15 ditësh në karantinë, më në fund ka marrë përgjigjen pozitive të tamponit të fundit të kryer mëngjesin e sotëm dhe ai është negativ…

Komunikimi i ka ardhur nga autoritetet shëndetësore të Milanos dhe me një mesazh shkurt “Po vij për të gjithë ju” dhe “tani mund të dalësh nga shtëpia”, duke mos harruar edhe fjalinë “Zoti po kthehet për ju” dhe “Covid-19, shko mbushu!”, tani sulmuesi 39-vjeçar i Milanit do të mund të bashkohet me pjesën tjetër të ekipit për të nisur përgatitjet për derbin e datës 17 tetor!

View this post on Instagram

I'm coming for you all

A post shared by Zlatan Ibrahimović (@iamzlatanibrahimovic) on

Një lajm i madh për të gjithë tifozët e Milanit. IBRA IS BACK!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu