Locatelli zevendeson Biglian dhe Montolivon!

Pas kartonit te kuq te Montolivos ne ndeshjen ndaj Atalantes i cili u skualifikua me nje ndeshje dhe per pasoje do te humbasi ndeshjen e fundit te sezonit si dhe pas atij demtimit te Biglias i cili nuk eshte rekuperuar akoma, celsat e mesfushes neser ne ndeshjen ndaj Fiorentines do ti besohen Manuel Locatellit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu